iPad Mini 5 na horyzoncie

Wrocławski portal informacyjny

iPad Mini 5 na horyzoncie

ipad mini 5

W dobie faktu, że nadchodzi konferencja Apple na której zaprezentowane zostaną iPad Pro czy Nowy MacBook, informacje o iPadzie Mini 5 mogą zaskakiwać. Ale okazuje się, że Apple zaczęło pracę nad tym modelem i jego premiera nie jest wcale tak oddalona.

Jaki będzie iPad Mini 5

iPad Mini był odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów, którzy poszukiwali tabletu, który nie odstrasza swoimi gabarytami. Idea, która stoi za tym modelem to właśnie chęć trafienia w gusta takich użytkowników. Mimo, że rynek tabletów się kurczy, a zainteresowanie na nie maleje, to Apple ciągle prze i wydaje nowe urządzenia tego typu. Za nic robi sobie fakt, że inni producenci powoli wycofują się z interesu. Apple chce zawładnąć tym rynkiem i stąd doniesienia na temat iPada Mini 5.

Doniesienia te nie mogą raczej dziwić, gdyż iPad Mini 4 zdążył się już nieco zestarzeć i raczej nie zachęca on potencjalnych nabywców do kupna przez swoje dość przestarzałe podzespoły. iPad Mini 5 ma celować w średnią półkę – być tabletem wydajnym, ale nie flagowym i trafić raczej do klientów, których portfel jest dość ograniczony.

Wiemy coś jeszcze?

Analityk, który dostarczył nam te informacje niestety nie posiada szczegółowej wiedzy na temat tych urządzeń. Wiemy tylko, że poprawić ma się zdecydowanie wydajność względem poprzednika i potwierdziła się informacje, co do faktu, że ma być to jeden z najtańszych iPadów w ofercie Apple.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *