Taki będzie iPad Pro 2018?

Wrocławski portal informacyjny

Taki będzie iPad Pro 2018?

ipad pro 2018

Jesień to nie tylko premiera nowych iPhone’ów. W tym okresie również bardzo często debiutuje nowy tablet od firmy Apple. W tym roku szykowany jest iPad Pro 2018. Co nas czeka w tym modelu? Jaka będzie jego specyfikacja?

iPad Pro 2018

Wiemy, że będzie on posiadał na pewno ekran o przekątnej rzędu 10.5”/11” lub 12,9”. W Sieci pojawiały się rzecz jasna rendery, które prezentowały najnowszy model iPada Pro. Co pokazują?

O dziwo Apple odejdzie od zaoblonych krawędzi urządzenia i postawi na nieco ostrzejsze rogi. Jest to odejście od standardu, który dotyczył ostatnich modeli tego urządzenia. Powoduje to, że urządzenia przypomina trochę iPhone’a SE.

Zniknąć ma przycisk Home, co oznacza, że pojawi się Face ID, dzięki któremu będziemy teraz mogli odblokowywać swoje urządzenie.
Ramki są zdecydowanie cieńsze niż w poprzednikach najnowszego iPada. Mimo wszystko grubość ramek wystarczy, by w urządzeniu zmieściła się kamera TrueDepth, która pozwala na działanie FaceID. Nie uświadczymy więc popularnego w iPhone’ach notcha.

Oczywiście także odejście od standardowych portów, jak mini jack – wskazuje to drogę, którą podąża Apple. Chcą oni całkowicie zrezygnować z okablowania, iPad jest kolejnym krokiem w tym celu.

iPad na pewno cieszył się będzie ogromną popularnością wśród profesjonalistów, gdyż to do nich przede wszystkim będzie skierowany. Teraz pora czekać, trzymać rękę na pulsie i obserwować premierę urządzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *